Mani interesē dzīvnieki

Visi

Suņi

Kaķi

Putni

Mazie

Eksotiskie

Akvārija

Citi

Visi raksti

Meklēt

Atkal pieķerts kaķis - kleptomāns!

Visi zina, ka žagatas ir kleptomānes, taču der uzmanīties arī kaķu saimniekiem. Nesen Kalifornijā (ASV) ar slēpto videokameru izdevās pieķert kaķi, kurš 3 gadus naktīs regulāri pievāca kaimiņu apģērba gabalus.

Diagnoze: marta drudzis

Pavasara vēsmas un satraukums skar mūs un visas citas dzīvās būtnes – bet kaķus jo īpaši. Martā vēlams uzmanīt vaļējos logus un kontrolēt kaķa enerģijas līmeni.

Tas ir nopietni: papagailis un spogulis

Kamēr vieniem papagaiļiem acīmredzami patīk spoguļoties, citi kļūst agresīvi, ieraugot savu atspulgu. Kas nosaka šādu putnu uzvedību, vai spogulis būrītī vispār ir laba doma?

Atrisināts pusgaiļu-pusvistu noslēpums

Nereti dzimst cāļi ar dzimuma problēmām. Tie pārsteidz ar ārieni, kas ir pa pusei gailim, pa pusei – vistai raksturīga. Britu zinātnieki beidzot noskaidrojuši šīs parādības cēloņus.

Kāpēc suņi sasveicinoties aposta viens otra dibengalu?

Man patīk ar suņiem doties pastaigās, taču tas viņu garais apostīšanās rituāls, satiekot kādu svešu sugas brāli, reizēm izved no pacietības.

Kāpēc kaķi dīvaini izdarās ar ūdeni?

Mani bijušie un esošie kaķi – visi bez izņēmuma – ir vienmēr izrādījuši dīvainu interesi par ūdeni. Viņu izdarības šajā sakarā varētu raksturot no rotaļīgi nevainīgām līdz kaķiski perversām.

Papagaiļi patiešām prot dejot!

Cilvēki nav vienīgie, kas māk kustēties ritmā. Divi jaunākie pētījumi liecina, ka putni – sevišķi papagaiļi – arī prot dejot mūzikas pavadījumā.