Mani interesē dzīvnieki

Visi

Suņi

Kaķi

Putni

Mazie

Eksotiskie

Akvārija

Citi

Visi raksti

Meklēt

5 pamācības virves vilkšanā ar suni

Vieni slavē suņu rotaļlietas, kas domātas virves vilkšanas spēlei, kamēr citi uzskata, ka tās sunim veicina sliktas uzvedības manieres. Varbūt vienkārši nav skaidri spēles noteikumi?

Laimīgais stāsts: Pelle

Pat vetārsts deva tikai nelielu cerību, ka Pelle izdzīvos pēc tam, kad tika atrasts uz Rīgas ielas, saspārdīts un lauztu žoklīti. Viņš ne tikai izdzīvoja, bet arī spēja atkal uzticēties cilvēkiem.

Laimīgais stāsts: Lola Dzirkstīte

Viņas nākamajai saimniecei no Gulbenes bija bail bāzt roku miskastē – ja nu tā ir žurka, kas tur čīkst? Viņa izvilka 10 dienu vecu, plastmasas maisiņā ievīstītu kucēnu. Tagad mazais ir izaudzis par skaistu, rudu „lapsiņu” Lolu.

Trīs no četriem kaķiem gatavi valkāt kakla siksnu

ASV pētnieki atklājuši, ka trīs no četriem kaķiem būtu „pierunājami” valkāt kakla siksnu - atšķirībā no viņu saimniekiem, kas lielākoties šo ideju uztver skeptiski.

Laimīgais stāsts: Bello

Tieši pirms mēneša mājas atrada Bello – „Maskačkas” kaķēns, kuram puikas izklaidējoties ar zaru izdūra actiņu, bet bezpajumtnieki centās runčukam palīdzēt. Kā Bello tagad iekārtojies Jelgavā, stāsta viņa jaunā saimniece Agnese.

Laimīgais stāsts: Rūcsons

Pirms nepilna gada kādu kaķēnu atrada pavisam dīvainā vietā – ielīdušu mašīnas motorā. Viņu izvilkt nebija tik vienkārši! Tagad runčuka Rūcsona aizraušanās ir mazāk bīstama – puķpodkopība.

Laimīgais stāsts: kaķenītes – mežameitas

Pirms sešiem gadiem TV rādīja ziņu, ka Biķernieku mežā izraktā zemnīcā dzīvo kāds vīrs ar kaķiem. Bija ziema, un cilvēki steidza viņiem palīdzēt. Trīs kaķenītes atrada mājas, bet savādais vīrs tā arī nevēlējās dzīvot civilizēti.