Mani interesē dzīvnieki

Visi

Suņi

Kaķi

Putni

Mazie

Eksotiskie

Akvārija

Citi

Visi raksti

Meklēt

10 biežākās saimnieku kļūdas

Tieši tagad daudzi izlemj iegādāties mājas mīluli – ģimenes locekli uz daudziem gadiem. Tas ir apsveicami, tikai vēlams izvairīties no 10 izplatītākajām kļūdām, kas parasti tiek pieļautas.

6 mīti par istabas kaķiem

Seši galvenie iemesli, kāpēc īpašnieki domā, ka viņu kaķim jādzīvo ārā – un to daudz drošākās alternatīvas, ja kaķis paliek istabā. Galu galā – nekur nav tik labi kā mājās!

Atkal pieķerts kaķis - kleptomāns!

Visi zina, ka žagatas ir kleptomānes, taču der uzmanīties arī kaķu saimniekiem. Nesen Kalifornijā (ASV) ar slēpto videokameru izdevās pieķert kaķi, kurš 3 gadus naktīs regulāri pievāca kaimiņu apģērba gabalus.

Diagnoze: marta drudzis

Pavasara vēsmas un satraukums skar mūs un visas citas dzīvās būtnes – bet kaķus jo īpaši. Martā vēlams uzmanīt vaļējos logus un kontrolēt kaķa enerģijas līmeni.

Laimīgais stāsts: Francis

Šķiet, visvairāk sāp – ne vien cilvēkiem, bet arī kaķiem - ja esi mīlēts un nodots. Rudo runci Franci gan saimniece nenodeva, tomēr viņš palika bez mājām. Jo lielāks tagad prieks, ka viņa dzīve atkal sakārtota!

Tas ir nopietni: papagailis un spogulis

Kamēr vieniem papagaiļiem acīmredzami patīk spoguļoties, citi kļūst agresīvi, ieraugot savu atspulgu. Kas nosaka šādu putnu uzvedību, vai spogulis būrītī vispār ir laba doma?

Laimīgais stāsts: Rombiņš

Grīziņkalna pagalmā kāds iedzīvotājs reiz izdomāja sarīkot kaķu slaktiņu – izdzīvoja tikai viens runcītis ar paralizētām pakaļķepām. Viņš tagad ir glābts, laimīgs kaķis, bet – vai to var aizmirst?