Mani interesē dzīvnieki

Visi

Suņi

Kaķi

Putni

Mazie

Eksotiskie

Akvārija

Citi

Visi raksti

Meklēt

Rekša akcijas stāsti: Oke

Lai arī neredzīga, sunīte Oke tomēr dzimusi zem laimīgas zvaigznes. Mazotnē pamesto kucēnu izglāba tā atradējs Pēteris, bet pēc saimnieka nāves to adoptēja viņa draugs no Vācijas. Nu Oke dzīvo ārzemēs!

Rekša akcijas stāsti: Rokijs

Nepilnu gadu vecam sunītim nevajadzētu būt „skumju pilnām acīm” – taču Ingunas ģimene bez vārda runas paņēma tieši šādu suni, lai sniegtu tam mīlestību, mājas un prieku.

Rekša akcijas stāsti: Nataniels, Nika un Spāa

Adoptēt dzīvnieku ir nopietns lēmums, bet adaptēt – tā jau ir liela veiksme! Šis ir stāsts par trīs pieaugušu sesku saradināšanu, viņu sadzīves „aizkulisēm” un kļūšanu par trim draugiem.

Rekša akcijas stāsti: Hazis Hakizaks

Kad Jēkabs rakstīja stāstu par savu seskiņu Hazīti, zēnam bija tikai 8 gadi (tagad jau 9!) Taču jau tik agrā vecumā viņam laimējies saprast būtisku lietu – kā vajag un kā nevajag izturēties pret pieradinātu dzīvnieciņu.

Rekša akcijas stāsti: Piksis un citi zvēri

Paiet garām slimam kaķēnam, jo ar prātu apzinies, ka tam nebūs tavās mājās vieta – tā tomēr ir tikai atruna. Sigita arī nevar paturēt kaķi savas alerģijas dēļ, bet viņa jau izglābusi trīs dzīvībiņas!

Rekša akcijas stāsti: Ričuks

Cik gan daudzstāvu mājas iemītnieki pagāja garām ziemas salā izmestam kaķēnam, līdz Ligita to izglāba? Vienaldzība vai cilvēcīgums – spriediet paši, kurš galu galā jūtas veiksminieks un izrādās vinnētājs!

Rekša akcijas stāsti: Džimmijs & Timmijs

Ja cilvēks ļoti ļoti mīl un vēlas seskiņus – viņš saņem šo „Dieva dāvaniņu”. Daces veiksmes stāsts vēsta par to, kā pēc traģēdijas ar pirmo mīluli viņai paveicās adoptēt divus sesku brālīšus.