Mani interesē dzīvnieki

Visi

Suņi

Kaķi

Putni

Mazie

Eksotiskie

Akvārija

Citi

Visi raksti

Meklēt

Labas idejas mīluļu dāvanām!

Ziemassvētku laikā apdāvinām ne vien radus un draugus, bet arī savus un viņu mīluļus. (Ja ne - tad pēdējais laiks sākt to darīt!) Ko vislabāk izvēlēties, lai dāvana neliktu vilties? Mīluļiem, protams.

Dāvināt citam mīluli - slikta doma

Dāvanas mīluļiem ir lielisks svētku prieka papildinājums. Taču kucēns, kaķēns vai cits dzīvnieciņš, pasniegts kā dāvana - praksē izrādījusies pavisam slikta ideja, lai gan visticamāk dāvinātājs „gribēja, kā labāk”...

Laimīgais stāsts: žagatiņa Berta

Gulbenes novada Staru pagastā visi pazīst Bertu – žagatiņu, ko izglāba un uzaudzināja Irēna Jasmane. Bertuks draudzējas gan ar cilvēkiem, gan mājas suni un kaķi – un visiem viņa patīk!

Tas ir nopietni: papagailis un spogulis

Kamēr vieniem papagaiļiem acīmredzami patīk spoguļoties, citi kļūst agresīvi, ieraugot savu atspulgu. Kas nosaka šādu putnu uzvedību, vai spogulis būrītī vispār ir laba doma?

Atrisināts pusgaiļu-pusvistu noslēpums

Nereti dzimst cāļi ar dzimuma problēmām. Tie pārsteidz ar ārieni, kas ir pa pusei gailim, pa pusei – vistai raksturīga. Britu zinātnieki beidzot noskaidrojuši šīs parādības cēloņus.

Papagaiļi patiešām prot dejot!

Cilvēki nav vienīgie, kas māk kustēties ritmā. Divi jaunākie pētījumi liecina, ka putni – sevišķi papagaiļi – arī prot dejot mūzikas pavadījumā.