Mani interesē dzīvnieki

Visi

Suņi

Kaķi

Putni

Mazie

Eksotiskie

Akvārija

Citi

Visi raksti

Meklēt

Edisons izpildīja nāvessodu ar elektrostrāvu zilonim

Pirms 107 gadiem Ņujorkā spuldzes izgudrotājs Tomass Edisons izpildīja publisku nāves sodu zilonim, nogalinot to ar elektrību. Viņš domāja, ka tas būs izšķirošais arguments „Elektrisko strāvu karā”, bet galā sevi tikai apkaunoja.

Orangutans fotografē un pārdod bildes internetā

Vīnes zoodārza orangutans Nonja kļuvis par vēsturē pirmo „advancēto” dzīvnieku: viņa fotografē, un viņas bildes tiek uzreiz nosūtītas uz interneta sociālo tīklu Facebook. Ieguvusi zvaigznes statusu, Nonja izmanto savu talantu, lai atbalstītu izmirstošos sugas brāļus.

Mijkrēslī putni vairs nesaredz krāsas

Zviedrijā Lundas universitātes Redzes grupas zinātnieki atklājuši, ka putni nesaskata krāsas daudz agrākā dienas laikā, nekā uzskatīja iepriekš. Jau mijkrēslī putniem pasaule kļūst bezkrāsaina.

Kāpēc Obamas sunim ir sprogaina spalva?

Jūtas universitātes zinātnieki, izmantojot Portugāles ūdenssuņu – ASV prezidenta Baraka Obamas suņa Bo šķirnes – datus, noskaidrojuši gēnu, kas nosaka, kāpēc sunim ir sprogaina vai gara, viļņaina spalva.

Balto zirgu noslēpums atklāts

Balti zirgi izsenis bijuši cieņas un apbrīnas simbols, kas atstājis milzīgu ietekmi uz kultūru visā pasaulē. Tagad zinātnieki atklājuši, kā izskaidrot balto zirgu rašanos, – tās pamatā ir gēnu mutācija.

Jorks - suņa brīnums ar sarkanu bantīti

Jorkšīras terjers ir viena no populārākajām suņu šķirnēm pasaulē. Un tam ir savi iemesli – neliels izmērs, simpātiska āriene, cilvēku vēlme sekot modei un, visbeidzot, jorka draudzīgais raksturs.

Amerikas leģenda – meinkūni

Menas pavalsts jenotveidīgie kaķi jeb meinkūni šobrīd piedzīvo popularitātes bumu visā pasaulē, no Amerikas līdz pat Āzijai. Kaķu šķirnes nosaukumu veido divi vārdi: Maine – viens no ASV štatiem, un coon, kas angliski nozīmē „jenots”.