Mani interesē dzīvnieki

Visi

Suņi

Kaķi

Putni

Mazie

Eksotiskie

Akvārija

Citi

Visi raksti

Meklēt

2010. gada gliemežu čempiona ātrums – 3.41 min

Anglijā par gadskārtējo Pasaules Gliemežu Skriešanas čempionāta uzvarētāju jūlijā kļuvis Sidnejs, kurš sācis trenēties tikai pirms pāris dienām. Viņa rezultāts gan stipri atpaliek no 1995. gada pasaules rekorda.

Polārā un grizli lāča hibrīds atklāts savvaļā

Kanādā nomedīta lāča DNS analīze apstiprina, ka polāro un grizli lāču krustojumi savvaļā pastāv un pat vairojas otrajā paaudzē. Līdz šim polārgrizli lāčus uzskatīja par dabas kļūdu zoodārza apstākļos.

Anglijā pavairo vismazāko un indīgāko vardi

Izcils sasniegums Portsmutas akvārijā – piedzimušas 26 pasaulē vismazākās un visindīgākās vardītes. To āda ir tik indīga, ka tai pieskaroties var nomirt, taču atklāts arī šīs indes medicīniskais labums.

Atrasta mītiskā Amerikas milzu slieka

ASV pēc 20 tukšajiem gadiem izdevies uziet pāris Palauzas jeb Vašingtonas milzu sliekas, ko uzskatīja par izmirušām. Atradums apgāza šo mītu, tāpat kā to, ka šīs sliekas smaržo pēc lilijām.

Vislielākais grauzējs un izlutinātākā kapibara

Meksikā kādas ģimenes mīlulis ir pasaulē lielākais grauzējs – kapibara jeb ūdenscūka Keplins Rouzs. Viņš ir kļuvis par pasaulē slavenāko un, iespējams, arī pašu izlutinātāko kapibaru.

Žurka: no kaitnieka par dekoratīvu mīluli

Žurkas jau tūkstošiem gadu dzīvo līdzās cilvēkiem, izpelnījušās lāstus par buboņu mēra izplatīšanu un citām kaitnieciskām darbībām. Kas notika, ka tās pēdējā gadsimtā pēkšņi kļuva par populāru mājas mīluli?

Vācu dogs Džordžs ir pasaulē lielākais suns

Ginesa rekordu grāmatā vācu dogs Džordžs pašlaik atzīts gan par “visaugstāko eksistējošo suni”, gan par “visaugstāko suni visos laikos”. Viņa garums no deguna līdz astei pārsniedz 2.13 m, bet augstums no ķepas līdz plecam – 1.09 m.