Mani interesē dzīvnieki

Visi

Suņi

Kaķi

Putni

Mazie

Eksotiskie

Akvārija

Citi

Visi raksti

Meklēt

Žurku ķēniņš: tā nav pasaka!

Jau viduslaikos bija pazīstami „žurku ķēniņi” – kopā saistītas daudzas žurkas, kas veido vienu briesmīgu dzīvnieku. Vēsturē zināmi ne vairāk par 50 šādiem atradumiem, jaunākais no tiem – Igaunijā.

Ja gribi trusi – ņem vērā!

Truši kļuvuši par populāru mājas mīluli: tīrīgi un lieto tualeti; interesanti, pakļāvīgi, pieķeras saimniekiem; spalva neizraisa alerģiju. Taču pirms iegādāties šo mīluli, jāzina dažas īpatnības, kas to atšķir no kaķa vai suņa.

Žurka: no kaitnieka par dekoratīvu mīluli

Žurkas jau tūkstošiem gadu dzīvo līdzās cilvēkiem, izpelnījušās lāstus par buboņu mēra izplatīšanu un citām kaitnieciskām darbībām. Kas notika, ka tās pēdējā gadsimtā pēkšņi kļuva par populāru mājas mīluli?

Mazā činča un indiāņu godība - šinšilla

Mīļi, ar patīkamu vilnu, nelieli un diezgan gudri. Tā varētu aprakstīt šinšillu, neparastu dzīvnieciņu, kas dzimis tālajā Dienvidamerikā un kļuvis par populāru mājas mīluli visā pasaulē.

Šinšilla nav nekāda pelēkā pele!

Par spīti tam, ka šinšillas ir nakts dzīvnieki, ļoti tramīgas un ne visai sajūsminātas dzīvoties pa rokām, tās tomēr kļuvušas ļoti populāri mājas mīluļi. Viņu mājdzīvnieka trūkumus kompensē piemīlīgais izskats, interesantā uzvedība un – nekādas smakas!