Mani interesē dzīvnieki

Visi

Suņi

Kaķi

Putni

Mazie

Eksotiskie

Akvārija

Citi

Visi raksti

Meklēt

Vai būs Kubas zilo kaķu šķirne?

Kubiešu kaķu mīļotāji atklājuši vietējos pelēkzilos kaķus un cer, ka tos atzīs par tādu pašu šķirni kā piecas citas zilo kaķu šķirnes. Viņi pārliecināti, ka Kubas zilais atšķiras no jau zināmajām zilo kaķu šķirnēm.

Kaķis murrā 80 decibelu skaļumā

Britu pāris pieteicis Ginesa pasaules rekordam savu kaķeni Smoukiju, kura murrā vismaz trīsreiz skaļāk kā parasti minči – kā rezultātā nav iespējams klausīties TV, radio vai sarunāties.

Kāpēc izvēlēties melnu kaķi?

Folklorā melns kaķis minēts kā nelaimes vēstnesis, tāpēc šādu mīluli parasti izvēlas ļoti drosmīgi noskaņoti saimnieki. Taču tagad ir zinātniski izpētītas melna kažoka sakarības ar kaķa raksturu un likteni.

Amerikas leģenda – meinkūni

Menas pavalsts jenotveidīgie kaķi jeb meinkūni šobrīd piedzīvo popularitātes bumu visā pasaulē, no Amerikas līdz pat Āzijai. Kaķu šķirnes nosaukumu veido divi vārdi: Maine – viens no ASV štatiem, un coon, kas angliski nozīmē „jenots”.

Mēness kaķi - sfinksi

Jūs pirmoreiz ieraudzījāt sfinksu. Tas bija šoks vai sajūsma? Jebkurā gadījumā, emociju noteikti bija daudz. Un dažādu. Sfinkss ir īpašs kaķis, kas vienaldzīgu neatstāj nevienu!