Mani interesē dzīvnieki

Visi

Suņi

Kaķi

Putni

Mazie

Eksotiskie

Akvārija

Citi

Visi raksti

Meklēt

Zviedri atklāj kinoteātri suņiem

Zviedrijā atklāts pasaulē pirmais kinoteātris suņiem, tādējādi saimnieki tagad var droši ņemt līdzi (vai pavadīt) savus mīluļus uz kino un kopā baudīt ģimenes filmas!

Īstais laiks sapņu akvārijam!

Vai ik pa laikam ir ienākusi doma par akvārija zivtiņu turēšanu? Un vienmēr intriģējusi ideja, kāds varētu izskatīties mans sapņu akvārijs?

Parīzes jaunākā mode – biškopība!

Kamēr citviet pasaulē bišu kolonijas iznīkst, Parīzē tās vairojas - reģistrēti jau 400 stropi. Pasaules modes galvaspilsēta var pievienot saviem „goda tituliem” arī Bišu galvaspilsētas vārdu.

Žurkas diagnosticē tuberkulozi visātrāk

Tanzānijā tuberkulozes diagnosticēšanā izmanto vietējās milzu žurkas. Ja ar mikroskopu var pārbaudīt 40 analīzes dienā, tad žurka to veic 7 minūtēs.Bez tam viņas atrod baciļus tur, kur cilvēka acs nespēj.

Govīm Šekspīra izrādes palielina ražīgumu

Šekspīra komēdijas uzvedums brīvdabā govīm ievērojami palielina piena izslaukumu. Fermeri domā, ka govis lieliski relaksējas, un stresa mazināšana veicina viņu ražīgumu par 4%.

Neticami: čūsku masāža nomierina pat bailīgos!

Kāds Anglijas atrakciju parks kopš gada sākuma piedāvā šermuļus uzdzenošu pakalpojumu – karaliskā pitona masāžu. Taču tas vairs sen nav jaunums kāda Izraēlas SPA klientiem.

Korejieši sāk mājas mīluļu klonēšanu

Dienvidkorejas biotehnoloģiju kompānija RNL Bio ir pirmā, kas komerciālos nolūkos piedāvā klonēt mājas mīluļus. Pašlaik tas izmaksā ap 50 000 dolāru. Bez tam jau tiek klonēti arī izcili narkotiku un sprāgstvielu meklētāji suņi, kā arī suns ar spējām saost vēža šūnas.