Mani interesē dzīvnieki

Visi

Suņi

Kaķi

Putni

Mazie

Eksotiskie

Akvārija

Citi

Visi raksti

Meklēt

Balto zirgu noslēpums atklāts

Balti zirgi izsenis bijuši cieņas un apbrīnas simbols, kas atstājis milzīgu ietekmi uz kultūru visā pasaulē. Tagad zinātnieki atklājuši, kā izskaidrot balto zirgu rašanos, – tās pamatā ir gēnu mutācija.

Jorks - suņa brīnums ar sarkanu bantīti

Jorkšīras terjers ir viena no populārākajām suņu šķirnēm pasaulē. Un tam ir savi iemesli – neliels izmērs, simpātiska āriene, cilvēku vēlme sekot modei un, visbeidzot, jorka draudzīgais raksturs.

Amerikas leģenda – meinkūni

Menas pavalsts jenotveidīgie kaķi jeb meinkūni šobrīd piedzīvo popularitātes bumu visā pasaulē, no Amerikas līdz pat Āzijai. Kaķu šķirnes nosaukumu veido divi vārdi: Maine – viens no ASV štatiem, un coon, kas angliski nozīmē „jenots”.

Nopietnais labsirdis rotveilers

Leģenda vēsta, ka pēc veiksmīgiem darījumiem Vācijas pilsētiņas Rotveilas miesnieki devās uz krogiem priecāties par saviem panākumiem, bet naudas makus stiprināja pie kakla saviem uzticamajiem suņiem – rotveileriem. Vēl joprojām šī vieta nerada šaubas par savu drošumu!

Mēness kaķi - sfinksi

Jūs pirmoreiz ieraudzījāt sfinksu. Tas bija šoks vai sajūsma? Jebkurā gadījumā, emociju noteikti bija daudz. Un dažādu. Sfinkss ir īpašs kaķis, kas vienaldzīgu neatstāj nevienu!

Mazā činča un indiāņu godība - šinšilla

Mīļi, ar patīkamu vilnu, nelieli un diezgan gudri. Tā varētu aprakstīt šinšillu, neparastu dzīvnieciņu, kas dzimis tālajā Dienvidamerikā un kļuvis par populāru mājas mīluli visā pasaulē.

Šinšilla nav nekāda pelēkā pele!

Par spīti tam, ka šinšillas ir nakts dzīvnieki, ļoti tramīgas un ne visai sajūsminātas dzīvoties pa rokām, tās tomēr kļuvušas ļoti populāri mājas mīluļi. Viņu mājdzīvnieka trūkumus kompensē piemīlīgais izskats, interesantā uzvedība un – nekādas smakas!