Mani interesē dzīvnieki

Visi

Suņi

Kaķi

Putni

Mazie

Eksotiskie

Akvārija

Citi

Visi raksti

Meklēt

Orangutans fotografē un pārdod bildes internetā

Vīnes zoodārza orangutans Nonja kļuvis par vēsturē pirmo „advancēto” dzīvnieku: viņa fotografē, un viņas bildes tiek uzreiz nosūtītas uz interneta sociālo tīklu Facebook. Ieguvusi zvaigznes statusu, Nonja izmanto savu talantu, lai atbalstītu izmirstošos sugas brāļus.

Korejieši sāk mājas mīluļu klonēšanu

Dienvidkorejas biotehnoloģiju kompānija RNL Bio ir pirmā, kas komerciālos nolūkos piedāvā klonēt mājas mīluļus. Pašlaik tas izmaksā ap 50 000 dolāru. Bez tam jau tiek klonēti arī izcili narkotiku un sprāgstvielu meklētāji suņi, kā arī suns ar spējām saost vēža šūnas.

Mijkrēslī putni vairs nesaredz krāsas

Zviedrijā Lundas universitātes Redzes grupas zinātnieki atklājuši, ka putni nesaskata krāsas daudz agrākā dienas laikā, nekā uzskatīja iepriekš. Jau mijkrēslī putniem pasaule kļūst bezkrāsaina.

Pedikīrs, manikīrs un SPA pie doktorzivīm!

Nīderlandē, Beļģijā un Slovākijā tas jau ir, nemaz nerunājot par tālākām zemēm. Vai arī Eiropu savaldzinās zivju SPA, kā tas jau ir noticis pie austrumniekiem?

Tetovē zivis ar krāsu lāzeriem

Pēdējo pāris gadu laikā Ķīnā ļoti populāras kļuvušas akvārijzivis, uz kurām uztetovēti laimes simboli, lai tās nestu veiksmi saviem īpašniekiem. No Austrumiem šī mode izplatījusies arī ASV un Eiropā.

Briti kļūst traki pēc Āfrikas pundurežiem

Visi eži jau liekas uz ziemas guļu, bet šis dabas likums neattiecas uz Āfrikas pundurežiem, ap kuriem Anglijā sacēlies liels popularitātes virpulis.

Kāpēc Obamas sunim ir sprogaina spalva?

Jūtas universitātes zinātnieki, izmantojot Portugāles ūdenssuņu – ASV prezidenta Baraka Obamas suņa Bo šķirnes – datus, noskaidrojuši gēnu, kas nosaka, kāpēc sunim ir sprogaina vai gara, viļņaina spalva.