Mani interesē dzīvnieki

Visi

Suņi

Kaķi

Putni

Mazie

Eksotiskie

Akvārija

Citi

Visi raksti

Meklēt

Kāpēc izvēlēties melnu kaķi?

Folklorā melns kaķis minēts kā nelaimes vēstnesis, tāpēc šādu mīluli parasti izvēlas ļoti drosmīgi noskaņoti saimnieki. Taču tagad ir zinātniski izpētītas melna kažoka sakarības ar kaķa raksturu un likteni.

TOP 3: pasaulē neglītākie dzīvnieki

Ai-ai, jūraszilonis un kailā kurmjžurka - šie „meža dīvainīši” tikai cilvēka acij šķiet pasaulē lielākie neglītenīši. Pretējā dzimuma sugasbrāļiem (un apsēstiem zoologiem) viņi visticamāk ir pašas pievilcīgākās būtnes!

Parīzes jaunākā mode – biškopība!

Kamēr citviet pasaulē bišu kolonijas iznīkst, Parīzē tās vairojas - reģistrēti jau 400 stropi. Pasaules modes galvaspilsēta var pievienot saviem „goda tituliem” arī Bišu galvaspilsētas vārdu.

Žurkas diagnosticē tuberkulozi visātrāk

Tanzānijā tuberkulozes diagnosticēšanā izmanto vietējās milzu žurkas. Ja ar mikroskopu var pārbaudīt 40 analīzes dienā, tad žurka to veic 7 minūtēs.Bez tam viņas atrod baciļus tur, kur cilvēka acs nespēj.

2010. gada gliemežu čempiona ātrums – 3.41 min

Anglijā par gadskārtējo Pasaules Gliemežu Skriešanas čempionāta uzvarētāju jūlijā kļuvis Sidnejs, kurš sācis trenēties tikai pirms pāris dienām. Viņa rezultāts gan stipri atpaliek no 1995. gada pasaules rekorda.

Govīm Šekspīra izrādes palielina ražīgumu

Šekspīra komēdijas uzvedums brīvdabā govīm ievērojami palielina piena izslaukumu. Fermeri domā, ka govis lieliski relaksējas, un stresa mazināšana veicina viņu ražīgumu par 4%.

Polārā un grizli lāča hibrīds atklāts savvaļā

Kanādā nomedīta lāča DNS analīze apstiprina, ka polāro un grizli lāču krustojumi savvaļā pastāv un pat vairojas otrajā paaudzē. Līdz šim polārgrizli lāčus uzskatīja par dabas kļūdu zoodārza apstākļos.