Mani interesē dzīvnieki

Visi

Suņi

Kaķi

Putni

Mazie

Eksotiskie

Akvārija

Citi

Visi raksti

Meklēt

Kaķis murrā 80 decibelu skaļumā

Britu pāris pieteicis Ginesa pasaules rekordam savu kaķeni Smoukiju, kura murrā vismaz trīsreiz skaļāk kā parasti minči – kā rezultātā nav iespējams klausīties TV, radio vai sarunāties.

Zviedri atklāj kinoteātri suņiem

Zviedrijā atklāts pasaulē pirmais kinoteātris suņiem, tādējādi saimnieki tagad var droši ņemt līdzi (vai pavadīt) savus mīluļus uz kino un kopā baudīt ģimenes filmas!

Ja gribi trusi – ņem vērā!

Truši kļuvuši par populāru mājas mīluli: tīrīgi un lieto tualeti; interesanti, pakļāvīgi, pieķeras saimniekiem; spalva neizraisa alerģiju. Taču pirms iegādāties šo mīluli, jāzina dažas īpatnības, kas to atšķir no kaķa vai suņa.

Īstais laiks sapņu akvārijam!

Vai ik pa laikam ir ienākusi doma par akvārija zivtiņu turēšanu? Un vienmēr intriģējusi ideja, kāds varētu izskatīties mans sapņu akvārijs?

Ar audzēju mirusi pasaulē garākā čūska

Amerikas zoodārzā mirusi pasaulē garākā čūska, 18 gadus vecs pitons Flafija. Iespējams, pitons nodzīvotu vēl ilgāk, ja nebūtu saslimis ar ļaundabīgu audzēju.

Atklāj „Zvaigžņu karu” sikspārni Jaungvinejā

Viņam vēl nav dots vārds, bet Papua-Jaungvinejas mūžamežos atklātais neparasti jaukais sikspārnis, kurš atgādina gudro Jodu no filmas „Zvaigžņu kari”, jau iekarojis pasaules simpātijas!

TOP 3: pasaules neglītākās zivis

Želejveidīgs pikucis, vulgāri sarkanas lūpas un vilkam līdzīgi žokļi – zivis ar šādām īpašībām ir tālu no zivju skaistuma ideāla. Tomēr viņas ieguvušas lielāku slavu pasaulē kā daža laba skaistulīte-plīvuraste!