Mani interesē dzīvnieki

Visi

Suņi

Kaķi

Putni

Mazie

Eksotiskie

Akvārija

Citi

Visi raksti

Meklēt

Pasaulē visdārgākais suns – Tibetas mastifs

Tibetas mastifi kļuvuši par Ķīnas jaunbagātnieku statusa simbolu. Kāds ķīniešu multimiljonārs nesen izcēlies samaksātās cenas rekordu - iegādājies rudu Tibetas mastifu par 1.5 miljoniem dolāru.

Zviedri atklāj kinoteātri suņiem

Zviedrijā atklāts pasaulē pirmais kinoteātris suņiem, tādējādi saimnieki tagad var droši ņemt līdzi (vai pavadīt) savus mīluļus uz kino un kopā baudīt ģimenes filmas!

Vācu dogs Džordžs ir pasaulē lielākais suns

Ginesa rekordu grāmatā vācu dogs Džordžs pašlaik atzīts gan par “visaugstāko eksistējošo suni”, gan par “visaugstāko suni visos laikos”. Viņa garums no deguna līdz astei pārsniedz 2.13 m, bet augstums no ķepas līdz plecam – 1.09 m.

Korejieši sāk mājas mīluļu klonēšanu

Dienvidkorejas biotehnoloģiju kompānija RNL Bio ir pirmā, kas komerciālos nolūkos piedāvā klonēt mājas mīluļus. Pašlaik tas izmaksā ap 50 000 dolāru. Bez tam jau tiek klonēti arī izcili narkotiku un sprāgstvielu meklētāji suņi, kā arī suns ar spējām saost vēža šūnas.

Kāpēc Obamas sunim ir sprogaina spalva?

Jūtas universitātes zinātnieki, izmantojot Portugāles ūdenssuņu – ASV prezidenta Baraka Obamas suņa Bo šķirnes – datus, noskaidrojuši gēnu, kas nosaka, kāpēc sunim ir sprogaina vai gara, viļņaina spalva.

Jorks - suņa brīnums ar sarkanu bantīti

Jorkšīras terjers ir viena no populārākajām suņu šķirnēm pasaulē. Un tam ir savi iemesli – neliels izmērs, simpātiska āriene, cilvēku vēlme sekot modei un, visbeidzot, jorka draudzīgais raksturs.

Nopietnais labsirdis rotveilers

Leģenda vēsta, ka pēc veiksmīgiem darījumiem Vācijas pilsētiņas Rotveilas miesnieki devās uz krogiem priecāties par saviem panākumiem, bet naudas makus stiprināja pie kakla saviem uzticamajiem suņiem – rotveileriem. Vēl joprojām šī vieta nerada šaubas par savu drošumu!