Visi raksti

Meklēt

Filmas “Krēsla” zvaigzne atvainojas savam sunim?

Filmas “Krēsla” galvenās lomas tēlotājs Roberts Patinsons ir ļoti pieķēries savai Vesthailendas baltā terjera kucītei Patijai. Filmējoties Holivudā, viņam visvairāk pietrūkst sunītes un Londonas smaržas.

draugiem.lv

Jauns vientuļnieks
Britu jaunais aktieris Roberts Patinsons uzlidoja kā signālraķete pie Holivudas zvaigžņu debesīm, pateicoties vampīru romāna “Krēsla” ekranizējuma milzīgajai popularitātei. Darbs pie „Krēslas” epopejas turpinās – trešā filma iznāks jūnijā, bet nupat uz kinoekrāniem parādījusies romantiskā drāma „Atceries mani”, kur Patinsons tēlo galveno lomu.
Līdz ar slavu jaunais aktieris, kuram 13. maijā paliks 24 gadi, iemantoja bagātību, pielūdzējas un regulāru vietu tenku presē. Taču viņam – „vientuļniekam”, kā viņš saka, - patīk klusa un privāta personīgā dzīve. „Ir tikai dažas personas, kam ir vērts ziedot laiku,” viņš atzīst. Pavisam noteikti viena no šīm personām Roba dzīvē ir viņa Vesthailendas baltā terjera kucīte Patija, kura gan arī tiek rūpīgi sargāta no mediju uzmanības. Intervijās aktieris gan labprāt par viņu izsakās.

Trīs dienas atvainojas sunim
„Mans suns ir mana vienīgā draudzene dzīvē,” Patinsons nesen apgalvoja. „Man ir īsts meiteņu suns, bet viņa nav ieņēmusi meiteņu pozu. Mans suns ir mazliet līdzīgs Bejonsei – viņai ir Bejonses gaita, kas ir dīvaini mazam terjeram.” Varbūt dīvaini ir arī salīdzināt sava suņa gaitu ar populārās dziedātājas Bejonses slaveno gurnu grozīšanu, bet acīmredzot Robs, kurš pats arī ir mūziķis, nekā savāda šajā salīdzinājumā nesaskata.
„Vienīgā emocionāli svarīgā saikne, kas man ir, tā ir ar manu suni. Manas attiecības ar manu suni, tas ir smieklīgi,” pasmejas Patinsons. Tomēr viņš apliecina, ka suņi patiešām ir cilvēka labākie draugi. Šajā sakarā viņš izstāstīja intervijā žurnālam „GQ” gadījumu no saviem skolas laikiem.
„Atceros, kā es tīņa vecumā biju iedomājies, ka draudzene ir piekrāpusi mani, un es klīdu apkārt, sevi aizvien vairāk sadusmodams. Lai varētu paraudāt. Tas bija pilnīgi nepamatoti – patiesībā nejutu neko. Devos uz kādu krogu un pēc tam visu ceļu uz mājām raudāju. Un ielikos sava suņa gultā. Raudāju un neatlaidos no suņa. No rīta pamodos, un suns skatījās uz mani, it kā sacīdams: „Tu izliecies.”” Patiesībā bija vēl ļaunāk – izrādījās, ka Roba draudzene nav pat domājusi viņu krāpt. „Es domāju, ka redzēju viņu ar citu čali, bet viņas tur pat nebija,” atcerējās aktieris. „Es trīs dienas atvainojos savam sunim.”
Robs dievina savu Patiju un necieš, ka viņam filmēšanās dēļ tā jāatstāj Londonā pie vecākiem. Pirms pāris gadiem intervijā zviedru žurnālam „Frida” viņš atzinās, kā filmēšanās laikā viņam trūkst visvairāk: „Man pietrūkst iespējas pastaigāties. Es ilgojos pēc Londonas smaržas... Gandrīz apraudājos, jo man tās tik ļoti pietrūkst. Un es ilgojos pēc sava suņa Patijas.”

Viņš gribētu būt suns
Savukārt intervijā „Contactmusic” jaunais Holivudas siržu lauzējs atzina, ka viņu ļoti valdzina suņu dzīvesveids. Gadījumā, ja viņam piedāvātu iespēju nebūt cilvēkam, bet kam citam, viņš gribētu kļūt par šo četrkājaino mājas mīluli. „Domāju, ka vēlētos būt suns,” Patinsons atklāti atzinās. „Suņa dzīvesveids mani ir vienmēr fascinējis: guli, esi blakus, tiec glāstīts, ēd un tiec vests pastaigās laiku pa laikam. Tas ir lieliski!”
Katrā ziņā gan suņa dzīves stils, gan suņa personība ir iespaidojusi jauno zvaigzni tik ļoti, ka viņš ar lielu pārliecību var apgalvot: „Starp mani un suņiem ir dziļa saikne.”

Izlasi vēl

Lords Bairons ar savu ņufu ir šmaucis mīļākās