Visi raksti

Meklēt

Meraija Kerija sērfo ar saviem terjeriem

Pavasara brīvdienās popdīva Meraija Kerija izrādīja sērfošanas prasmi Puertoriko salās, žonglējot uz dēļa kopā ar saviem trim Džeka Rasela terjeriem. Šīs šķirnes suņi ir viņas sena vājība.

draugiem.lv

Džeku nelaiž pirmajā klasē
Lai arī Džeka Rasela terjeri ir mazi sunīši, tomēr sērfošanas dēlis visiem četriem bija par mazu, un viens no suņukiem ielidoja ūdenī. Slavenās amerikāņu dziedātājas Meraijas Kerijas (1970) mīluļi ir terjeri Džeks Juniors jeb Džī Džī, Ča Ča un Dolomīts. Viņu vidū nav Meraijas pirmais un visslavenākais terjers – Džeksons P. Matlijs jeb Džeks, ar kuru kopā viņa sāka „iziet sabiedrībā” jau 1993. gadā. Pagājušā gadā paklīda baumas, ka Džeks ir miris, taču oficiāli tas nav apstiprināts. Ja arī seniors ir vēl dzīvs, tad viņam ir vismaz 16 gadi. Un tas nav neiespējami, ņemot vērā, ka Meraija ir noalgojusi personīgo veterinārārstu saviem mīluļiem.
Luteklītis Džeks pat ir dalījies Meraijas slavas spožumā, filmējoties pāris viņas dziesmu videoklipos un autobiogrāfiskajā filmā „Spožums” (Glitter). Taču filmēšanās ir tikai mazākā no privilēģijām, ko Meraija vēlas nodrošināt saviem mīluļiem. Tā 2005. gadā kaprīzo dīvu ne pa jokam saniknoja aviolīniju atteikums ļaut Džekam lidot kopā ar viņu pirmajā klasē. „Viņi neļāva man viņu ņemt pirmajā klasē, jo viņš esot pārāk liels,” presei sūdzējās sašutusī dziedātāja. „Un viņi turklāt teica: „Mēs to atļautu tikai kādam slavenam sunim”. Nu gan! Viņam ir veltītas trīs fanu mājaslapas!” Incidents beidzās ar to, ka Džeks ceļoja pa visu Ameriku dziedātājas šofera vadītajā mersedesā, kamēr viņa pārlidoja.
Meraijas vēlme ir ne tikai lidot kopā ar Džeku, bet arī iet vannā – un to nu gan viņai neviens nevar aizliegt! Viņa apgalvo, ka Džeks pats ielec pie viņas siltā vannā, lai papeldētu. „Kad es laižu vannā ūdeni, varu negaidot izdzirdēt plunkšķi – Džeks ielecis vannā un peld apkārt,” stāsta Meraija, kuras vanna ir pieklājīga baseina lielumā. „Viņa mīļākā rotaļlieta ir ūdens sprausla – viņš nepārtraukti ienirst zem ūdens un mēģina iekost ūdens strūklai, kas šļācas ārā pa sprauslu.”

Dolomīts zog Meraijas biksītes
2007. gada jūnijā Džekam uzradās „brālītis” – Džeka Rasela terjers, ko par godu pirmajam sunim nosauca par Džeku Junioru jeb saīsināti Džī Džī. Vēl pēc diviem gadiem Meraija ar vīru Niku Kanonu svinēja viena gada laulības jubileju. Un ko gan puisis varētu uzdāvināt sieviņai, kurai jau viss ir? „Es iedāvāju viņai īsspalvaino Džeka Rasela terjeru,” Niks stāstīja presei. „Meiteni. Sauc Ča Ča. Viņa ir astoņas nedēļas veca.” Tā Meraija, par kuru tolaik baumoja, ka viņa gaidot bērnu, arī tika pie mazuļa – brīnišķīga kucēna.
Taču ar to Džeka Rasela terjeru pieplūdums viņas dzīvē nebeidzās. 2009. gada nogalē Meraija dabūja vēl vienu suni, kurš tika nosaukts dīvainajā vārdā par Dolomītu. Kucēns piedzima novembrī ar ķeizargrieziena palīdzību; lai to veiktu Meraijas personīgajam veterinārārstam nācās lidot no Losandželosas uz Ņujorku. Dolomīts ir Ča Ča dēls un visai amizants suņuks, cik var spriest pēc Meraijas ziņojumiem Tviterī.
Nesen dziedātāja ar divām savām labākajām draudzenēm atpūtās kādā luksus viesnīcā. Tā kā viņa nespēja šķirties no mazulīša Dolomīta, tad viņš arī piedalījās šajā „meiteņu pasākumā” un uzjautrinājās no sirds jau kopš pirmā mirkļa, kad viņas ieradās viesnīcā. „Dolomīts ir zvaigzne, lai neteiktu maniaks!” Meraija raksta Tviterī. „Viņš nupat viltīgi nospēra Džasmīnas pidžamas augšu un izzaga manas biksītes no ceļasomas!” Pēc tam Dolomīts bija izvērsis savu trakulīgo ņemšanos, vajājot Meraijas draudzeni Džasmīnu pa viesnīcas numuru un cenšoties apostīt viņas kājstarpi. Džasmīna bija šausmās, bet Meraijai uznāca pārgalvīga jautrība.
Jāāā... Meraija savu zvaigznes kaprīžu un iedomības dēļ daudziem nav simpātiska, taču jautājumā par Džeka Rasela terjeriem - viņas mīlestība ir konsekventa, patiesa un cienījama. Kāds fans internetā paziņojis: nākamajā dzīvē viņš gribētu piedzimt tikai kā Meraijas Kerijas Džeka Rasela terjers!

Izlasi vēl

Lords Bairons ar savu ņufu ir šmaucis mīļākās