Visi raksti

Meklēt

Džordžs Klūnijs ar viltību tiek pie patversmes suņa

Ja runa ir par sieviešu uzmanību, Holivudas zvaigzne Džordžs Klūnijs galvu nezaudē. Bet lai iegūtu Einšteina – patversmes kranča – atzinību, viņš krita panikā un pielietoja nožēlojamu triku.

draugiem.lv

„Man patīk Einšteins!”
Dāmu uzmanības izlutinātais Džordžs Klūnijs (50) pats atzinies jaunākajā žurnāla Esquire numurā, ar kādu viltību centies „piesmērēties” patversmes sunim Einšteinam, kuru bija noskatījis pirms pusotra gada šīs iestādes mājaslapā. Viņš stāsta: „Viņiem tur bija vesela filma par viņu. Tā patiešām bija ļoti mīļa. Tu redzi viņu visu sapinkātu un mēslos, un viņi parāda, kā to sakopj. Dievs, es mīlu šo suni. Tā nu es piezvanīju un teicu: „Man patīk Einšteins!” Tā sieviete atbild: „Nu, bet mēs nezinām, vai Einšteinam patiksiet jūs!”
Galu galā tika norunāta Einšteina vizīte pie aktiera viņa mājās. Sieviete Klūniju bija brīdinājusi: „Bet ja jūs viņam nepatiksiet, viņš nevarēs tur palikt. Mums jāatrod labas mājas šiem suņiem”. Iebiedētais Klūnijs atzina, ka „viņa izklausījās ļoti nopietna”.

Einšteinam pirmo reizi mūžā TĀDA reakcija!
Pienāca svarīgās tikšanās diena, un populārā žurnāla People divkārt par „Pasaulē seksīgāko vīrieti” atzītais Klūnijs bija manāmi satraucies – jo Einšteins, kā mēs zinām, nav nekāda dāma. „Okay. Man ir patiešām garš piebraucamais ceļš, un es atvēru viņiem vārtus, un sāku panikot, ka es varētu Einšteinam neiepatikties,” atceras aktieris. „Tā nu es aizskrēju uz virtuvi, kur bija tītara kotletes, un ierīvēju ar tām viscaur savas kurpes.”
(Jāsaka – pareizs gājiens no Klūnija puses, jo, kā zināms, Martini viņam ne vienmēr palīdz nokļūt līdz ballītei!)
„Tā sieviete atver durvis, un kas to varēja zināt, ka Einšteins visvieglāk būs uzpērkams ar ēdienu? Viņš metās man pie kājām,” apmierināts atzina Klūnijs. „Es nekad neesmu viņu redzējusi tā reaģējam!” brīnījās sieviete no patversmes. Un viņai nekas cits neatlika, kā vien atstāt Einšteinu pie jaunā saimnieka ar maldinoši nevainīgo izskatu.
„Tagad viņš vienkārši par mani domā kā par čali ar kotlešu kājām,” secina Klūnijs. „Viņš mīl mani. Es nevaru kļūdīties. Viņš seko man visur.”

Precējies ar mājas mīluli
Par to, ka dzīvnieki mīl Klūniju un viņš tos, nav nekāda pamata šaubīties. Atšķirībā no sievietēm, ar kurām slavenākais Holivudas vecpuisis tā arī nav saistījies uz mūžu, saviem dzīvniekiem viņš ir pilnībā uzticīgs un uzticams saimnieks. Visa pasaule bija informēta par viņa „mūža mīlestību” – Vjetnamas cūciņu Maksu, kas dzīvoja un gulēja ar viņu kopā 18 gadus, līdz aktierim par lielām bēdām un pārdzīvojumiem, tieši pirms pieciem gadiem aizgāja citā saulē, sasniedzis cienījamu svaru – ap 135 kg. Aktieris par Maksa nāvi uzzināja kādas savas filmas pirmizrādes vakarā un apraudājās, visiem redzot. Vēlāk viņš atzina: „Ir savādi, ka viņš nesēž uz paklāja manā mājā, bet, ziniet,...bēdīgi, tiešām.” Tomēr citu sivēnu Klūnijs vairs negrasījās audzināt, jo: „Makss piepildīja visas manas vajadzības pēc cūkas”, turklāt viņam, protams, bija arī savi netikumi.
Aktierim bijuši arī divi buldogi, bet interese par kokerspaniela jaukteni Einšteinu radās brīdī, kad viņam mājās nebija nekādu dzīvnieku. „Es meklēju suni, jo man kādu laiku neviens nebija bijis – un es gribēju kādu, kas ir pieradināts prasīties. Esmu vienkārši šausmīgs šajā ziņā.”
Nu, cerams, ka Einšteins ir apliecinājis savu labo audzinātību un neizstrādās kādu triku ar prasīgo kinozvaigzni – kā tas to izstrādāja ar viņu!

Izlasi vēl

Lords Bairons ar savu ņufu ir šmaucis mīļākās