Visi raksti

Meklēt

Sandras Bulokas abiem suņiem kopā piecas kājas

Holivudas zvaigznes Sandras Bulokas mīluļi ir divi pundursunīši: abi paņemti no patversmes un abi – invalīdiņi. Abiem suņiem kopā ir tikai 5 kājas, taču tas nenozīmē, ka viņiem kā cita trūktu.

draugiem.lv

Rūbija un Popijs ar īpašām vajadzībām
“Oskara” balvas ieguvējas Sandras Bulokas uzskati par mīluļu izvēli radikāli atšķiras no Holivudā pierastajiem. 2005. gada vasarā, drīz pēc kāzām ar Džesi Džeimsu, Sandra devās uz Dienvidkalifornijas dzīvnieku patversmi un iznāca no tās ar savu jauno mīluli. Tas bija čivavas un punduršpica krustojuma mazulītis Popijs, kuram ir tikai trīs kājiņas. Viņam ir amputēta kreisā pakaļkāja.
Nedaudz vēlāk viņu jaunajai ģimenei pievienojās vēl viens mazais sunītis – Rūbija. Viņa ir vēl lielāks rūpju bērns, jo pēc iekļūšanas auto negadījumā zaudēja abas priekškājas. Rūbija arī neredz ar vienu aci un viņu mēdz sagrābt krampji, ja to atstāj vienu pašu mājās.
Jautāta par šādu mīluļu izvēli, Sandra parasti atbild, ka viņas suņi ir pilnīgi normāli. „Ja viņam būtu četras kājas un viss perfektā kārtībā, tas viņam radītu pat emocionālas problēmas!” joko aktrise, kas, tāpat kā viņas suņi, kustību ierobežojumus pieņēmuši par normu.

Kurš pastaigāsies ar divkājainu suni?
Rūbija dažreiz ir manīta savā personīgajā braucamkrēslā vai lecam uz pakaļkājām, vai vizināmies riteņsomā. Popijs var tīri labi paiet arī ar trim kājām. Tomēr visbiežāk abi mazie sunīši redzami, cieši piespiesti klāt saimniecei – tā ir visdrošāk! Sandra Buloka apgalvo, ka viņas suņi to pavada visur. „Kur eju es, tur arī viņi. Kurš gan vedīs pastaigā divkājainu suni?”
Aktrise neuzskata, ka viņas sunīši ar īpašām vajadzībām prasītu īpašas pūles. Patiesībā viņa domā, ka varētu vairāk tos palutināt. „Ikviens suns, kuram kaut kā trūkst, ir laipni gaidīts mūsu mājā,” Sandra teica drīz pēc kāzām. „Ja mēs nespētu par viņiem parūpēties, mēs atrastu tiem mājas. Bet izskatās, ka viņi ir atraduši mūs”.
Dzīvojot Ostinā, Teksasas štatā, Sandra Buloka jūsmo par nesen atvērto mājīgo konditoreju Walton's Fancy and Staple. Sevišķi viņai simpatizē, ka šī smalkā iestāde ir suņiem draudzīga. „Tā kā ASV nav atļauts ievest suņus konditorejā, tur suņiem ir pašiem sava zona – neliels laukumiņš ārpusē ar saulessargu un senlaicīgu slitu pavadu piesiešanai, un ūdens bļodām,” viņa labprāt padalās.

Vīra suns pazūd
Arī Sandras Bulokas vīrs, pasūtījumu motociklu ražošanas kompānijas West Coast Choppers īpašnieks un TV zvaigzne raidījumos par motociklu māniju, Džese Džeimss ir saistīts ar suņiem. Viņš ir ne tikai liels „meitumīlis” – kā dēļ aktrise no viņa tikko ir izšķīrusies, - bet arī no sirds pieķēries savam sunim Sinabanai.
Pirms dažiem mēnešiem pitbulterjera kucīte Sinabana pazuda, un Džese izmisīgi aicināja cilvēkus palīdzēt to atrast. Viņš pat nolīga pazudušo mājas mīluļu detektīvu un solīja atlīdzību 5000 dolāru apmērā par suņa atdošanu vai atrašanu.
Trešajā nedēļā uz Džeses motociklu veikalu piezvanīja kāda sieviete, kas bija suni atradusi. Viņa atveda to uz veikalu, un viss personāls, ieraugot savu mīluli un talismanu, no prieka apraudājās. Sinabana bija zaudējusi apmēram 7 kg svara, taču bija vesela. „Tik laimīgs! Paldies visiem, kas palīdzēja! Viņa izskatās, kā piedzīvojusi lielu Dēku!” Džese ziņoja pēc tam Tviterī.
Varbūt suņa pazušana bija nopietna zīme Džesem, ka viņš pats var zaudēt savas mājas un ģimeni? Lai nu kā, notikums beidzies laimīgi, un cerams, tāpat arī atrisināsies Sandras un Džeses ģimenes problēmas!

Izlasi vēl

Lords Bairons ar savu ņufu ir šmaucis mīļākās