Mani interesē dzīvnieki

Visi

Suņi

Kaķi

Putni

Mazie

Eksotiskie

Akvārija

Citi

Visi raksti

Meklēt

Džordžs Klūnijs ar viltību tiek pie patversmes suņa

Ja runa ir par sieviešu uzmanību, Holivudas zvaigzne Džordžs Klūnijs galvu nezaudē. Bet lai iegūtu Einšteina – patversmes kranča – atzinību, viņš krita panikā un pielietoja nožēlojamu triku.

Džūlija Robertsa ēd, lūdzas un mīl savus suņus

Jaunās Holivudas filmas „Ēd, lūdzies, mīli” zvaigzne Džūlija Robertsa nekad nav afišējusi savu nepieciešamību pēc suņa kompānijas, lai gan nav bijis tāda laika, kad viņa bez tiem iztiktu.

Sandras Bulokas abiem suņiem kopā piecas kājas

Holivudas zvaigznes Sandras Bulokas mīluļi ir divi pundursunīši: abi paņemti no patversmes un abi – invalīdiņi. Abiem suņiem kopā ir tikai 5 kājas, taču tas nenozīmē, ka viņiem kā cita trūktu.

Meraija Kerija sērfo ar saviem terjeriem

Pavasara brīvdienās popdīva Meraija Kerija izrādīja sērfošanas prasmi Puertoriko salās, žonglējot uz dēļa kopā ar saviem trim Džeka Rasela terjeriem. Šīs šķirnes suņi ir viņas sena vājība.

Filmas “Krēsla” zvaigzne atvainojas savam sunim?

Filmas “Krēsla” galvenās lomas tēlotājs Roberts Patinsons ir ļoti pieķēries savai Vesthailendas baltā terjera kucītei Patijai. Filmējoties Holivudā, viņam visvairāk pietrūkst sunītes un Londonas smaržas.

Vai Bekhemi ir sērijveida suņu modes upuri?

Sievas dāvātais talismans, buldogs, nav palīdzējis piepildīt angļu futbola zvaigznes Deivida Bekhema sapni par Pasaules kausu – viņš guvis traumu. Varbūt veselību palīdzēs atgūt Bekhemu ģimenes daudzie mīluļi?

“Hannu Montanu” apsaukā pašas papagailis

17 gadus vecā Mailija Sairusa, tīņu elks, spiesta mājās paciest pašas nodevīgā putna apsaukāšanos. Vainīgs pie tā gan ir brālis. Toties ar viņas sešiem suņiem, sevišķi Sofiju, mīlestība ir dziļa un abpusēja.