Mani interesē dzīvnieki

Visi

Suņi

Kaķi

Putni

Mazie

Eksotiskie

Akvārija

Citi

Visi raksti

Meklēt

Džordžs Klūnijs ar viltību tiek pie patversmes suņa

Ja runa ir par sieviešu uzmanību, Holivudas zvaigzne Džordžs Klūnijs galvu nezaudē. Bet lai iegūtu Einšteina – patversmes kranča – atzinību, viņš krita panikā un pielietoja nožēlojamu triku.

Džūlija Robertsa ēd, lūdzas un mīl savus suņus

Jaunās Holivudas filmas „Ēd, lūdzies, mīli” zvaigzne Džūlija Robertsa nekad nav afišējusi savu nepieciešamību pēc suņa kompānijas, lai gan nav bijis tāda laika, kad viņa bez tiem iztiktu.

Pice un Pece – mākslinieces guļošie asistenti

Tekstilmākslinieces Ivetas Vecenānes kaķenes ir māte un meita – trīsgadīgā Pice un divgadīgā Peciņa. „Man nepatīk sliņķi, bet kopš mājās ir kaķi, saprotu, no viņiem jāmācās: nedarīt, nestrādāt, atpūsties,” Iveta smej.

Sardelītes dēļ Jēkabs Rēdlihs kļuvis par „sesku veci”!

Hokejists Jēkabs Rēdlihs izvēlējies mīluli, kas var turēt līdzi viņa ceļojošajam dzīves ritmam – mājas sesku Sardelīti. Speciālā intervijā Zvēriem.lv Jēkabs stāsta, kā kļuvis par īstu „sesku veci”!

Sandras Bulokas abiem suņiem kopā piecas kājas

Holivudas zvaigznes Sandras Bulokas mīluļi ir divi pundursunīši: abi paņemti no patversmes un abi – invalīdiņi. Abiem suņiem kopā ir tikai 5 kājas, taču tas nenozīmē, ka viņiem kā cita trūktu.

Meraija Kerija sērfo ar saviem terjeriem

Pavasara brīvdienās popdīva Meraija Kerija izrādīja sērfošanas prasmi Puertoriko salās, žonglējot uz dēļa kopā ar saviem trim Džeka Rasela terjeriem. Šīs šķirnes suņi ir viņas sena vājība.

Filmas “Krēsla” zvaigzne atvainojas savam sunim?

Filmas “Krēsla” galvenās lomas tēlotājs Roberts Patinsons ir ļoti pieķēries savai Vesthailendas baltā terjera kucītei Patijai. Filmējoties Holivudā, viņam visvairāk pietrūkst sunītes un Londonas smaržas.