Mani interesē dzīvnieki

Visi

Suņi

Kaķi

Putni

Mazie

Eksotiskie

Akvārija

Citi

Visi raksti

Meklēt

Sivēnu Līgu var atšķirt pēc saskrullētās astītes

Līgo vakarā no šašlika paglābtais sivēns Līga jau iejutusies Rīgas zoodārzā: sadziedājusies ar Dziesmu svētku dalībniekiem un noskaidrojusi attiecības ar kazlēniem un citām cūciņām.

Pasaulē vecākā ēzelīte uztur veselību ar alu

Iespējams pasaulē vecākā ēzelīte – Rouzija, kas dzīvo Anglijā, - tik ilgi izdzīvojusi, pateicoties savai alus diētai. Porteris divreiz dienā Rouzijai tiek pasniegts ne jau tāpēc, ka ir garšīgs, bet gan – medicīniskos nolūkos.

Londonas sabiedrības lauvas atgriešanās Āfrikā

Viņš vizinājās bentlijā, pusdienoja Londonas restorānos un “strādāja” mēbeļu veikalā. Stāsts par mājas mīluli – lauvu Kristiānu – un viņa palaišanu brīvībā ir tikpat aizkustinošs, cik neticams.

Kurls kaķis Mārtiņš iegūst godalgas izstādēs

Mārtiņš ir kurls un ar dažādu krāsu acīm, bet viņš jau vairākās kaķu izstādēs uzvarējis kā „Labākais mājas kaķis”. Kā no bezšķirnes kaķēna izaudzināt zvaigzni, atklāj Mārtiņa saimniece Anna Taraseviča no Ogres.

Akls bezpajumtes sunītis tiek pie pavadoņa!

Viņa piedzima akla Rīgas dārza būdiņā pamestai mātei un tika pamesta pati, taču liktenis viņai dāvāja Dzīves brīnumu. Mazā bezpajumtes sunīte satika īstu, mīlošu saimnieku; no Sunītes kļuva par Oki, kas itāliski nozīmē Acs, un, kas gan zina - varbūt no neredzīga suņa reiz taps par redzīgu?

Suns četrus mēnešus izdzīvo uz vientuļas salas

Kāds Austrālijas ganusuns, no laivas iekritis jūrā, aizpeldēja līdz tuvākai salai un dzīvoja tur kā suņu Robinsons Krūzo. Pēc četriem mēnešiem viņu izglāba.

Angļu pensionāre izaudzē milzu zelta zivtiņu

Akvārijzivtiņu ekspertus ir pārsteigusi milzīga izmēra zelta zivtiņa, kas varētu būt viena no vislielākajām pasaulē.