Mani interesē dzīvnieki

Visi

Suņi

Kaķi

Putni

Mazie

Eksotiskie

Akvārija

Citi

Visi raksti

Meklēt

Cūku tetovētājs pārceļ biznesu uz Ķīnu

Beļģu mākslinieks, slavens ar cūku tetovēšanu, galu galā pārcēlis savu „Mākslas fermu” uz Ķīnu, kur likumi nav tik stingri kā Eiropā. Viņa „mākslas darbi” tiek pārdoti pat par 100 000 dolāriem gabalā.

Rada portretu no 200 000 beigtu skudru

Amerikāņu mākslinieks Kriss Trūmens radījis unikālu mākslas darbu – zēna portretu no 200 000 beigtu skudru. Procesā viņš gandrīz pameta darbu, jo skudru slepkavošanas dēļ viņu sāka mocīt sirdsapziņa.

Modes kliedziens: „psihu” zvēru rotaļlietas

Vācijā kāds rotaļlietu ražotājs sācis izlaist gana pretrunīgu mīksto zvēru rotaļlietu līniju „Paraplīšs”. Aitiņa, krokodils, pitons u.c. – visi uzskatāmi cieš no kādas psihiskas slimības, bet viņus iespējams izārstēt.

Van Gogs mākslas dēļ postīja putnu ligzdas

Ievērojamais nīderlandiešu mākslinieks Vinsents van Gogs pāris gadus aizrāvās ar putnu ligzdu kolekcionēšanu un gleznošanu. Eksperti uzskata, ka viņš bijis samērā nežēlīgs, jo mākslas vārdā izpostījis daudz, arī retu sugu, putnu ligzdu.

Lūiss Veins: vistrakākais kaķu mākslinieks

Angļu mākslinieks Lūiss Veins ir pazīstams kā veselas Kaķuzemes radītājs un britu lielās kaķu mānijas aizsācējs. Mūža nogalē viņš gan sajuka prātā, tomēr tā nebija kaķu vaina.

Kurš pirmais izdomāja reptiļu rotas?

Kas kopīgs krokodiliem, meksikāņu kinozvaigznei un Kartjē juvelieru namam Ņujorkā? No šiem trim elementiem dzima slavena rotaslieta, kas aizsāka mūsdienu modi valkāt rotas ar reptiļu motīviem.

Maskavas Kaķu teātris: galvenās lomas kaķiem!

Maskavas Kaķu teātris: galvenās lomas priekš kaķiem!