Mani interesē dzīvnieki

Visi

Suņi

Kaķi

Putni

Mazie

Eksotiskie

Akvārija

Citi

Visi raksti

Meklēt

Džordžs Klūnijs ar viltību tiek pie patversmes suņa

Ja runa ir par sieviešu uzmanību, Holivudas zvaigzne Džordžs Klūnijs galvu nezaudē. Bet lai iegūtu Einšteina – patversmes kranča – atzinību, viņš krita panikā un pielietoja nožēlojamu triku.

Cūku tetovētājs pārceļ biznesu uz Ķīnu

Beļģu mākslinieks, slavens ar cūku tetovēšanu, galu galā pārcēlis savu „Mākslas fermu” uz Ķīnu, kur likumi nav tik stingri kā Eiropā. Viņa „mākslas darbi” tiek pārdoti pat par 100 000 dolāriem gabalā.

Džūlija Robertsa ēd, lūdzas un mīl savus suņus

Jaunās Holivudas filmas „Ēd, lūdzies, mīli” zvaigzne Džūlija Robertsa nekad nav afišējusi savu nepieciešamību pēc suņa kompānijas, lai gan nav bijis tāda laika, kad viņa bez tiem iztiktu.

Rada portretu no 200 000 beigtu skudru

Amerikāņu mākslinieks Kriss Trūmens radījis unikālu mākslas darbu – zēna portretu no 200 000 beigtu skudru. Procesā viņš gandrīz pameta darbu, jo skudru slepkavošanas dēļ viņu sāka mocīt sirdsapziņa.

Modes kliedziens: „psihu” zvēru rotaļlietas

Vācijā kāds rotaļlietu ražotājs sācis izlaist gana pretrunīgu mīksto zvēru rotaļlietu līniju „Paraplīšs”. Aitiņa, krokodils, pitons u.c. – visi uzskatāmi cieš no kādas psihiskas slimības, bet viņus iespējams izārstēt.

Pice un Pece – mākslinieces guļošie asistenti

Tekstilmākslinieces Ivetas Vecenānes kaķenes ir māte un meita – trīsgadīgā Pice un divgadīgā Peciņa. „Man nepatīk sliņķi, bet kopš mājās ir kaķi, saprotu, no viņiem jāmācās: nedarīt, nestrādāt, atpūsties,” Iveta smej.

Sivēnu Līgu var atšķirt pēc saskrullētās astītes

Līgo vakarā no šašlika paglābtais sivēns Līga jau iejutusies Rīgas zoodārzā: sadziedājusies ar Dziesmu svētku dalībniekiem un noskaidrojusi attiecības ar kazlēniem un citām cūciņām.