Mani interesē dzīvnieki

Visi

Suņi

Kaķi

Putni

Mazie

Eksotiskie

Akvārija

Citi

Visi raksti

Meklēt

Laimīgais stāsts: žagatiņa Berta

Gulbenes novada Staru pagastā visi pazīst Bertu – žagatiņu, ko izglāba un uzaudzināja Irēna Jasmane. Bertuks draudzējas gan ar cilvēkiem, gan mājas suni un kaķi – un visiem viņa patīk!

II Zīlēšana: putnu lidojums un inaugurācija

Mums Saeimas vēlēšanas sagādā galvassāpes, bet senie romieši šajā ziņā paļāvās uz putniem. Īpaši priesteri, auguri, pēc to lidojuma, dziesmām un citām pazīmēm iztulkoja tautai dievu gribu!

I Zīlēšana: kādus burtus lasa gailis?

Kāpēc vecās ābeces rotāja gailis – jo tas bija rīta un gaismas saucējs? Bet varbūt tāpēc, ka tas uzlasīja graudus kā burtus. Senos laikos cilvēki tā lika gailim „lasīt”, lai izzīlētu nākotni.

Vai suņi un kaķi drīkst našķēties ar saldējumu?

Daudziem kaķiem un suņiem kārojas saldējums ne mazāk, kā bērniem. Vai arī - mums tā tikai šķiet. Cik nekaitīgs vai kaitīgs šis našķis ir dzīvniekiem?

Vai būs Kubas zilo kaķu šķirne?

Kubiešu kaķu mīļotāji atklājuši vietējos pelēkzilos kaķus un cer, ka tos atzīs par tādu pašu šķirni kā piecas citas zilo kaķu šķirnes. Viņi pārliecināti, ka Kubas zilais atšķiras no jau zināmajām zilo kaķu šķirnēm.

10 biežākās saimnieku kļūdas

Tieši tagad daudzi izlemj iegādāties mājas mīluli – ģimenes locekli uz daudziem gadiem. Tas ir apsveicami, tikai vēlams izvairīties no 10 izplatītākajām kļūdām, kas parasti tiek pieļautas.

Suņiem var būt alerģija pret zāli

Ziedošais laiks apdraud ne vien alerģiskus cilvēkus, bet arī suņus - nereti viņiem brīvdiena zaļā pļavā beidzas ar nepatīkamiem simptomiem. Pēc kādām pazīmēm noteikt, vai mīlulim nav alerģijas problēma?