Mani interesē dzīvnieki

Visi

Suņi

Kaķi

Putni

Mazie

Eksotiskie

Akvārija

Citi

Visi raksti

Meklēt

Rekša akcijas stāsti: Čiepa

Reizēm veiksme nepieciešama arī, lai tiktu pie sava mīluļa. Tāds laimes stāsts ir Šeilai – par to, kādus negaidītus šķēršļus nācās pārvarēt, lai varētu turēt rokās tik dedzīgi kāroto takša kucēnu!

Rekša akcijas stāsti: Annemarija Glorija

Gita ievācās jaunā dzīvesvietā, kuru izlēma dalīt arī ar kādu pamestu kaķa bērnu. Viņas veiksmes stāstu radīja vēlme nodrošināt savai Annītei saulainu bērnību un pašai gūt no tā prieku un iedvesmu!

Bulterjers Hammers atrasts: kopā mēs varam!

18. oktobrī Lauras suns pazuda. Kad vairāku dienu meklējumi bija bez rezultātiem, viņa spēra izmisuma soli, kas patiesībā ir tik dabiska lieta – lūgt palīdzību meklēšanā. Šeit ir viņas stāsts, par to, kā kopā izdodas panākt brīnumu.

5 padomi, kā nepārbarot mīluli

Ir grūti pretoties tam mīļajam purniņam un šķelmīgajām ačelēm - un nepacienāt mīluli ar papildus kārumu (vai trim). Bet pēc kāda laika kļūst vēl grūtāk, jo mīlulim ir lieks svars un varbūt pat piemetas kāda kaite.

10 mīti par patversmes suņiem

Bez mājām, bez cerības - patversmes suņiem nākas ne vien cīnīties par savu vietu zem saules, bet arī pārvarēt dažādus mītus, kas valda attiecībā uz viņu situāciju. Bet patiesība nav tik skarba!

Žurku ķēniņš: tā nav pasaka!

Jau viduslaikos bija pazīstami „žurku ķēniņi” – kopā saistītas daudzas žurkas, kas veido vienu briesmīgu dzīvnieku. Vēsturē zināmi ne vairāk par 50 šādiem atradumiem, jaunākais no tiem – Igaunijā.

III Zīlēšana: pēc mājlopu aknām un citām iekšām

Pierasts, ka ārsti pēc iekšējo orgānu stāvokļa diagnosticē slimības. Taču tas viss sākās jau pirms tūkstošiem gadu, kad senie priesteri pētīja mājlopu iekšas un pēc tām pareģoja nākotni.