Mani interesē dzīvnieki

Visi

Suņi

Kaķi

Putni

Mazie

Eksotiskie

Akvārija

Citi

Visi raksti

Meklēt

Rekša akcijas stāsti: Minna

Brīnumi notiek ik dienas! 13 gadus Minna dzīvoja pagrabā un iztika no mājas iedzīvotāju žēlastības. Bet tad pienāca diena, kad viņi saņēmās un nolēma sagādāt tai jaukas vecumdienas, kā arī glābt tās mazuļus!

Rekša akcijas stāsti: Susuriņš

Bieži vien lieki dzīvnieku mazuļi tiek izmesti pie svešām mājām. Tiem, kas tos uztver kā likteņa sūtītu laimīti un kas tos izglābj, mājās ienāk veiksme. Bet tiem, kas izmeta – diez vai mājās un sirdī būs miers.

Rekša akcijas stāsti: Suse, Nera un Lucifers

Melni, ar baltu krūtiņu – ne velti Anna savus mīluļus pa jokam dēvē par „nezvēriem” un mafiju. Kā ir īstenībā? Bez šiem palaidņiem vairs nav iedomājama viņas ģimenes laime!

Rekša akcijas stāsti: Princese

Princeses jaunajai saimniecei ir īpašs talants – saskatīt mazas veiksmītes ikdienā. Ar viņas kaķenīti nekas draudīgs nav noticis, bet tieši tā jau ir lielā veiksme – laimīga ģimenes dzīve kopā ar pūkaino mīluli!

Rekša akcijas stāsti: Sunītis

Sunītis pats atrada mājas, kur viņam būs labi. Taču gan Sunītim, gan viņa jaunajai ģimenei pagāja ilgs laiks, kamēr abas puses pielāgojās, un dzima abpusēja mīlestība. Šis ir veiksmes stāsts par to, kā pārvarēt dažādus sliekšņus.

Rekša akcijas stāsti: Oke

Lai arī neredzīga, sunīte Oke tomēr dzimusi zem laimīgas zvaigznes. Mazotnē pamesto kucēnu izglāba tā atradējs Pēteris, bet pēc saimnieka nāves to adoptēja viņa draugs no Vācijas. Nu Oke dzīvo ārzemēs!

Rekša akcijas stāsti: Rokijs

Nepilnu gadu vecam sunītim nevajadzētu būt „skumju pilnām acīm” – taču Ingunas ģimene bez vārda runas paņēma tieši šādu suni, lai sniegtu tam mīlestību, mājas un prieku.