Mani interesē dzīvnieki

Visi

Suņi

Kaķi

Putni

Mazie

Eksotiskie

Akvārija

Citi

Visi raksti

Meklēt

Ambra – ļoti vērtīgi kašalota vēmekļi

Ambra šķiet sena, mistiska un dārga viela ar neskaidru izcelsmi. Patiesībā to ražo pasaulē lielākie zobvaļi, kašaloti, un to izmanto kosmētikā arī mūsdienās. Par laimi, kašaloti nav jāmedī tāpēc.

Rekša akcijas stāsti: Vienkārši zirgs

Š.g. 1. novembrī Kantinieku pagastā (Rēzeknes novads) vīri mežā no dumbrāja izvilka iestigušu ķēvīti, kas bez viņu palīdzības visticamāk būtu pagalam. Šis ir veiksmes stāsts ar asu sižetu - pateicoties glābēja komentētāja talantam!

III Zīlēšana: pēc mājlopu aknām un citām iekšām

Pierasts, ka ārsti pēc iekšējo orgānu stāvokļa diagnosticē slimības. Taču tas viss sākās jau pirms tūkstošiem gadu, kad senie priesteri pētīja mājlopu iekšas un pēc tām pareģoja nākotni.

Cūku tetovētājs pārceļ biznesu uz Ķīnu

Beļģu mākslinieks, slavens ar cūku tetovēšanu, galu galā pārcēlis savu „Mākslas fermu” uz Ķīnu, kur likumi nav tik stingri kā Eiropā. Viņa „mākslas darbi” tiek pārdoti pat par 100 000 dolāriem gabalā.

Ar audzēju mirusi pasaulē garākā čūska

Amerikas zoodārzā mirusi pasaulē garākā čūska, 18 gadus vecs pitons Flafija. Iespējams, pitons nodzīvotu vēl ilgāk, ja nebūtu saslimis ar ļaundabīgu audzēju.

Atklāj „Zvaigžņu karu” sikspārni Jaungvinejā

Viņam vēl nav dots vārds, bet Papua-Jaungvinejas mūžamežos atklātais neparasti jaukais sikspārnis, kurš atgādina gudro Jodu no filmas „Zvaigžņu kari”, jau iekarojis pasaules simpātijas!

TOP 3: pasaules neglītākās zivis

Želejveidīgs pikucis, vulgāri sarkanas lūpas un vilkam līdzīgi žokļi – zivis ar šādām īpašībām ir tālu no zivju skaistuma ideāla. Tomēr viņas ieguvušas lielāku slavu pasaulē kā daža laba skaistulīte-plīvuraste!