Mani interesē dzīvnieki

Visi

Suņi

Kaķi

Putni

Mazie

Eksotiskie

Akvārija

Citi

Visi raksti

Meklēt

Labas idejas mīluļu dāvanām!

Ziemassvētku laikā apdāvinām ne vien radus un draugus, bet arī savus un viņu mīluļus. (Ja ne - tad pēdējais laiks sākt to darīt!) Ko vislabāk izvēlēties, lai dāvana neliktu vilties? Mīluļiem, protams.

Dāvināt citam mīluli - slikta doma

Dāvanas mīluļiem ir lielisks svētku prieka papildinājums. Taču kucēns, kaķēns vai cits dzīvnieciņš, pasniegts kā dāvana - praksē izrādījusies pavisam slikta ideja, lai gan visticamāk dāvinātājs „gribēja, kā labāk”...

Īstais laiks sapņu akvārijam!

Vai ik pa laikam ir ienākusi doma par akvārija zivtiņu turēšanu? Un vienmēr intriģējusi ideja, kāds varētu izskatīties mans sapņu akvārijs?

Anglijā pavairo vismazāko un indīgāko vardi

Izcils sasniegums Portsmutas akvārijā – piedzimušas 26 pasaulē vismazākās un visindīgākās vardītes. To āda ir tik indīga, ka tai pieskaroties var nomirt, taču atklāts arī šīs indes medicīniskais labums.

Pedikīrs, manikīrs un SPA pie doktorzivīm!

Nīderlandē, Beļģijā un Slovākijā tas jau ir, nemaz nerunājot par tālākām zemēm. Vai arī Eiropu savaldzinās zivju SPA, kā tas jau ir noticis pie austrumniekiem?

Angļu pensionāre izaudzē milzu zelta zivtiņu

Akvārijzivtiņu ekspertus ir pārsteigusi milzīga izmēra zelta zivtiņa, kas varētu būt viena no vislielākajām pasaulē.

Tetovē zivis ar krāsu lāzeriem

Pēdējo pāris gadu laikā Ķīnā ļoti populāras kļuvušas akvārijzivis, uz kurām uztetovēti laimes simboli, lai tās nestu veiksmi saviem īpašniekiem. No Austrumiem šī mode izplatījusies arī ASV un Eiropā.