Mani interesē dzīvnieki

Visi

Suņi

Kaķi

Putni

Mazie

Eksotiskie

Akvārija

Citi

Visi raksti

Meklēt

Labas idejas mīluļu dāvanām!

Ziemassvētku laikā apdāvinām ne vien radus un draugus, bet arī savus un viņu mīluļus. (Ja ne - tad pēdējais laiks sākt to darīt!) Ko vislabāk izvēlēties, lai dāvana neliktu vilties? Mīluļiem, protams.

Dāvināt citam mīluli - slikta doma

Dāvanas mīluļiem ir lielisks svētku prieka papildinājums. Taču kucēns, kaķēns vai cits dzīvnieciņš, pasniegts kā dāvana - praksē izrādījusies pavisam slikta ideja, lai gan visticamāk dāvinātājs „gribēja, kā labāk”...

Vislielākais grauzējs un izlutinātākā kapibara

Meksikā kādas ģimenes mīlulis ir pasaulē lielākais grauzējs – kapibara jeb ūdenscūka Keplins Rouzs. Viņš ir kļuvis par pasaulē slavenāko un, iespējams, arī pašu izlutinātāko kapibaru.

Neticami: čūsku masāža nomierina pat bailīgos!

Kāds Anglijas atrakciju parks kopš gada sākuma piedāvā šermuļus uzdzenošu pakalpojumu – karaliskā pitona masāžu. Taču tas vairs sen nav jaunums kāda Izraēlas SPA klientiem.

Kurš pirmais izdomāja reptiļu rotas?

Kas kopīgs krokodiliem, meksikāņu kinozvaigznei un Kartjē juvelieru namam Ņujorkā? No šiem trim elementiem dzima slavena rotaslieta, kas aizsāka mūsdienu modi valkāt rotas ar reptiļu motīviem.

Kāpēc hameleoni sāka mainīt krāsu?

Hameleonu krāsu rotaļas ir nepārspējamas, kad vajag maskēties vai signalizēt citiem sugasbrāļiem. Jauns pētījums rāda, ka šī viņu raksturīgā īpašība attīstījusies, rodoties nepieciešamībai ātri signalizēt citiem hameleoniem, nevis lai maskētos no uzbrucējiem.