Mani interesē dzīvnieki

Visi

Suņi

Kaķi

Putni

Mazie

Eksotiskie

Akvārija

Citi

Visi raksti

Meklēt

Artūrs Irbe: Rembo, pirenejieši un X suns

Izcilajam hokeja vārtsargam Artūram Irbem pašlaik nav suņa, bet tas nav saistīts ar seno gadījumu, kad viņa suns Rembo saplosīja tā roku. Artūram suņi pēc tam ir bijuši, un viņš ir pārliecināts – būs atkal!

Droši vai bīstami ziemas prieki?

Ziemas laikā iespējamas arī citas veselīgas aktivitātes kopā ar suni -ne tikai naska un īsa pastaiga. Tomēr ne visas ziemas izklaides sunim piemērotas iespējamā traumu riska dēļ.

Yana Kay: Iša ir suņu eņģelis!

Nu jau četrus gadus dziedātājas Yanas Kay tuvākā draudzene ir Jorkšīras terjers Iša. Sunītei ir jorkšīriešiem neparasts raksturs, un arī abu attiecības ir īpašas. Yana viņu uztver nopietni – ne kā aksesuāru.

Palīdzam stīvam kaķītim!

Nesen atklāts: kaķi slimo ar artrītu, turklāt tā nav tikai vecuma slimība. Ziemā šīs stāvoklis var pasliktināties, tāpēc svarīgi minci palutināt ar siltu gultiņu.

Krists Kalniņš - pirmoreiz patversmē

Ilgi mācītājs Krists Kalniņš nespēja apmeklēt dzīvnieku patversmi...Nu viņš dalās iespaidos par savu pirmo viesošanos tur, kas palīdzēs saņemties arī tiem, kam ir līdzīgi pārdzīvojumi.

Skrien zīlīte gar loga rūti

Te sals, te atkusnis – bet ziemā dabas pieliekamais ir gandrīz tukšs. Zīlītes un citi sīki putni kļūst atkarīgi no enerģijas bagātas barības cilvēku izliktās barotavās.

Zvērīga saaukstēšanās pastāv

Vai kādam vēl ir jautājums - mājas mīluļi var saaukstēties? Var, un tāpēc būs vietā atgādinājums par vīrusu sezonas sākšanos, pirmajiem saslimšanas simptomiem un pareizo rīcību šādā gadījumā.