Villija

buldo-buldo-buldozers

Meitene | Suns, Angļu buldogs

Dzimšanas diena: 21.09.2004

Villija (pilnā vārdā - Villdang Flossy Foff) nonāca Dzīvnieku SOS aprūpē 02.janvārī. Viņa savu dzīvi nav dzīvojusi, bet eksistējusi. Laižot pasaulē kucēnus, nesaņemot pilnvērtīgu barību, apkopi un rūpes. Viņa nezina kas ir pastaigas, rotaļas, mīļums un glāsti. Pašlaik Villija iziet ļoti nopietnu un ilgu atveseļošanās ceļu. Sekojiet līdzi Villijas atdzimšanas stāstam dienasgrāmatā un galerijā.

Mīlulim patīk:

Gulēt, mīļoties, braukt mašīnā.

Mīlulim nepatīk:

Aukstas dienas, palikt vienai mājās

Mīļākā rotaļlieta:

Mīļākā barība:

Mīluļa dienasgrāmata

15.03.2010 Izdzen kaķi no dzīvojamās istabas un nāk atpakaļ priecīga, priecīga. Sabaros. Uz mani skatās neko nesaprotošs purns. Izrādās, ka diedelēšana pie galda nav jāmācās, tā vienkārši vai nu ir, vai nu nav. Neko nedodam, nekad neesam devuši, bet marinēta gurķa dēļ izskatās, ka dvēseli pārdotu. Vēl jāpaciešas, jo nedrīkst neko citu. Lai kā gribētos suni palutināt, nedrīkst. Joprojām ir minimāla interese par citiem suņiem. Cilvēkiem iet garām, tikai bērni ļoti interesē. Nākošajiem saimniekiem noteikti būs jābūt ar bērniem. :)

10.03.2010 Dažas dienas bija lieliskas. Villija aktīva, skrien pa āru kā bizonis. :) Pēkšņi krītam slimībā atpakaļ. Piečurāta vietiņa, no jauna uzliesmo auss iekaisums. SUnim atkal jāguļ uz paladziņiem, jo lielā, smukā, dāvinātā gulta piečurāta tā piesūcas, ka urīna aromātu var izmazgāt var tikai vairākos piegājienos. Berzē purnu pret visu ko var - stenderi, manām kājām, mēbelēm. Mēģinām dzīvoklī visu salikt tā, lai neko neuzgāž sev virsū. Pagaidām vēl gaisma tuneļ galā redzama nav, bet mēs jau zinājām, ka šī suņa izārstēšana prasīs ļoti ilgu laiku.

05.03.2010 Saņemam alerģijas testa rezultātus. Villijai ir alerģija uz 18 dažādām vielām un lietām, tai skaitā, smaržīgā pavasara zāle. Šī alerģija parasti parādās dzīvniekiem jau agrā jaunībā. Viņas "saimnieki" nedrīkstēja Villiju pārot, jo kucēniem pārdzimst gan alerģija, gan vairākas citas ādas slimības.

26.02.2010 Vakaros beidzot varam sunim novilkt vestīti un ļaut padzīvoties pa māju neapģērbtam. Kasās stipri mazāk. Iet grūti, reizēm ļoti grūti, bet mēs tiksim galā. Zinām, ka izveseļošanās prasīs ilgu laiku, bet tā vajag. Villijai beidzot ir iedots vārds, viņa iepazīst dzīvi ģimenē. Mašīnā gatava braukt kaut vai uz pasaules galu. Ļoti mīļi izturas pret bērniem. Viņa ir perfekta, tikai vēl jāārstē un jāmāca. Vislielāko paldies gribu teikt tiem cilvēkiem, kas ir ziedojuši naudu Villijas ārstēšanai, zvanījuši, lai piedāvātu palīdzību, izteikuši savu atbalstu un arī dusmas, ka tik skaists dzīvnieks ir nonācis nožēlojamā situācijā. Bez Jums mēs neko nespētu. Katru dienu mēs zinājām, ka ir cilvēki, kuriem nav vienalga kas notiek ar pamestajiem dzīvniekiem. Tas deva spēku arī tajos brīžos, kad uzmācās drūmas domas.

24.02.2010 Urrā! Pirmās analīzes, kurās briesmīgā demodikoze neparādās. Izrādās tie ir tādi mazi kukainīši, kas dzīvo ādas dziļajos slāņos. Brrriesmīgi izklausās. Vēl vajadzīgas divas negatīvas analīzes, lai zinātu, ka esam no šiem mošķiem tikuši vaļā. Daktere mums iedod pūšamo, par kuru būsim mūžam pateicīgi. Naktī suns mūs pamodina tikai vienu reizi. Svars 22,6 kg. Esam laimīgi un lepni.

Viss par mani

Mīluļa galerijas

Villija 21/03/2010 (5)

Villija
24.03.2010 | 21:39

05.03.2010 (5)

Villija
09.03.2010 | 13:07

21.01.2010 (4)

Villija
09.03.2010 | 13:04

02.01.2010 (3)

Villija
09.03.2010 | 12:46

Mūsu draugu reklāma